Neohodnoceno

Mepal Svačinový box Take a brake velký Nordic Denim

Velký svačinový box ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA. Na piknik, svačinu, na výlet pro celou rodinu. Jídlo uchová čerstvé a svěží.

 

Položka byla vyprodána…
Objednáno u dodavatele
Kód: 04340H
Značka: Mepal
399 Kč
Kategorie: Jídelní boxy
Hmotnost: 0.4 kg
Složení: Bez BPA
Šetrnost k přírodě a lidem: Opakované použití
Výroba: Nizozemí
Položka byla vyprodána…

Praktický svačinový box na velkou svačinu do práce, na piknik nebo na cesty pro celou rodinu. Jídlo uchová čerstvé a svěží. Ideální velikost  až na 8 sendvičů. Vysoce odolný svačinový box s dělící přihrádkou, těsněním a snadným otvíráním pomocí bočních klipů.

Produkty Mepal jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA, který zabraňuje uvolňování chuťově nežádoucích látek do jídla. Je vysoce odolný i vůči agresivním látkám a chrání před vznikem zápachu, plísně.

Klíčové vlastnosti:

  • velký box s praktickou dělící přepážkou

  • vyrobeno ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA

  • opakovaně použitelný šetří přírodu 

  • objem boxu 1500 ml

  • rozměr 255 x 170 x 65 mm

  • vyrobeno v Holandsku

Doporučené použití:

Box lze mýt v myčce nádobí. Při ručním mytí doporučujeme použít jemný mycí prostředek. Box není vhodný pro použití do mrazničky ani mikrovlnky.

Složení:

Termoplastický kopolymer (ABS). BPA free.

Výrobce: Mepal BV, Nizozemí.

Holandská společnost Mepal vyrábí stylové a funkční nádobí, úložné produkty do kuchyně, lahve, termosky a jídelní boxy včetně speciální řady pro děti. Produkty Mepal jsou praktické, mají široké využití, jak do domácnosti, na piknik, na zahradu, na cestování i do práce.

Společnost Mepal má dlouhou tradici ve vývoji a výrobě produktů. Krátce po svém založení v polovině 50. let začala společnost Mepal navrhovat vlastní výrobky a v tom pokračuje dodnes. V průběhu let vyvinul Mepal svůj vlastní osobitý styl, tzn. vše musí být funkční, praktické a krásné.

Produkty Mepal jsou navrhovány designéry tak, aby usnadnily každodenní život. Stále vyvíjí nové produkty a mění design i barvy podle současných trendů. Produkty Mepal jsou vysoce kvalitní, nadčasové v pestré paletě barev pro každodenní radost.

Většina produktů Mepal se vyrábí v Holandsku, přesně v Lochemu v Gelderlandu. Všechny materiály splňují vysoké standardy, jsou zdravotně nezávadné a výroba i partneři jsou certifikováni ISO. I když jsou výrobky Mepal extra odolné, nabízí širokou řadu náhradních dílů, které prodlouží život produktu a šetří tak prostředí zbytečným plýtváním. Často podporují a spolupracují s chráněnými dílnami, protože chtějí i touto cestou přispět k lepšímu světu.

 

Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora Přihrádky do jídelního boxu 14.11.2022 10:24
Mepal, jídelní box velký obsahuje jen dělící přepážku. Kde obstarám přihrádky, které jsou na obrázku?
Odpovědět