Neohodnoceno

Mepal Set náhradní vnitřní díly Bento box Large

Náhradní vnitřní díly do jídelního boxu Bento Large a boxu Take a Break Large. K dispozici jsou barvy pink a green. Pište do poznámky objednávky jakou barvu si chcete objednat. Dostupnost jednotlivých barev se může lišit.

 

Položka byla vyprodána…
Objednáno u dodavatele
Kód: 04181H1
Značka: Mepal
199 Kč
Kategorie: Jídelní boxy
Hmotnost: 0.12 kg
Položka byla vyprodána…

Náhradní vnitřní díly do jídelního boxu Bento Large a boxu Take a Break Large. K dispozici jsou barvy pink a green. Pište do objednávky jakou barvu si chcete objednat.

Doporučené použití:

Lze mýt v myčce nádobí. Při ručním mytí doporučujeme použít jemný mycí prostředek.

Výrobce: Mepal BV, Nizozemí.

Holandská společnost Mepal vyrábí stylové a funkční nádobí, úložné produkty do kuchyně, lahve, termosky a jídelní boxy včetně speciální řady pro děti. Produkty Mepal jsou praktické, mají široké využití, jak do domácnosti, na piknik, na zahradu, na cestování i do práce.

Společnost Mepal má dlouhou tradici ve vývoji a výrobě produktů. Krátce po svém založení v polovině 50. let začala společnost Mepal navrhovat vlastní výrobky a v tom pokračuje dodnes. V průběhu let vyvinul Mepal svůj vlastní osobitý styl, tzn. vše musí být funkční, praktické a krásné.

Produkty Mepal jsou navrhovány designéry tak, aby usnadnily každodenní život. Stále vyvíjí nové produkty a mění design i barvy podle současných trendů. Produkty Mepal jsou vysoce kvalitní, nadčasové v pestré paletě barev pro každodenní radost. 

Většina produktů Mepal se vyrábí v Holandsku, přesně v Lochemu v Gelderlandu. Všechny materiály splňují vysoké standardy, jsou zdravotně nezávadné a výroba i partneři jsou certifikováni ISO. I když jsou výrobky Mepal extra odolné, nabízí širokou řadu náhradních dílů, které prodlouží život produktu a šetří tak prostředí zbytečným plýtváním. Často podporují a spolupracují s chráněnými dílnami, protože chtějí i touto cestou přispět k lepšímu světu.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: