Neohodnoceno

Mepal Náhradní klip na svačinový box pro děti Campus

Náhradní klip na Mepal svačinový box pro děti Campus 

 

 

 

Skladem (5 ks)
Kód: 04282H
Značka: Mepal
69 Kč
Kategorie: Lahve
Hmotnost: 0.15 kg
Složení: Bez BPA
Šetrnost k přírodě a lidem: Opakované použití
Výroba: Nizozemí

 

Náhradní klip pro Mepal svačinový box pro děti Campus.  Snadné připevnění k boxu kliknutím. Vhodné pro všechny Mepal svačinové boxy pro děti Campus vyrobené od roku 2018.  Náhradní tlačítko je možno mýt v myčce.

Produkty Mepal jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA, který zabraňuje uvolňování chuťově nežádoucích látek do jídla/tekutiny, je odolný vůči agresivním látkám a chrání před vznikem zápachu, plísně.

 

 

Složení:

Víčko: BPA free.

 

Výrobce: Mepal, Nizozemí.

Holandská společnost Mepal vyrábí stylové a funkční nádobí, úložné produkty do kuchyně, lahve, termosky a jídelní boxy včetně speciální řady pro děti. Produkty Mepal jsou praktické, mají široké využití, jak do domácnosti, na piknik, na zahradu, na cestování i do práce.

Společnost Mepal má dlouhou tradici ve vývoji a výrobě produktů. Krátce po svém založení v polovině 50. let začala společnost Mepal navrhovat vlastní výrobky a v tom pokračuje dodnes. V průběhu let vyvinul Mepal svůj vlastní osobitý styl, tzn. vše musí být funkční, praktické a krásné.

Produkty Mepal jsou navrhovány designéry tak, aby usnadnily každodenní život. Stále vyvíjí nové produkty a mění design i barvy podle současných trendů. Produkty Mepal jsou vysoce kvalitní, nadčasové v pestré paletě barev pro každodenní radost.

Většina produktů Mepal se vyrábí v Holandsku, přesně v Lochemu v Gelderlandu. Všechny materiály splňují vysoké standardy, jsou zdravotně nezávadné a výroba i partneři jsou certifikováni ISO. I když jsou výrobky Mepal extra odolné, nabízí širokou řadu náhradních dílů, které prodlouží život produktu a šetří tak prostředí zbytečným plýtváním. Často podporují a spolupracují s chráněnými dílnami, protože chtějí i touto cestou přispět k lepšímu světu.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: