Neohodnoceno

Mepal Hydrokvětináč Nordic Green

Praktický bylinkový hydrokvětináč na čerstvé byliny nejen do kuchyně. Bylinky zůstanou déle čerstvé.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 04182H
Značka: Mepal
399 Kč
Kategorie: Kuchyňské příslušenství
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…

Květináč pro pěstování čerstvých bylin přímo v kuchyni. Bazalka, tymián, máta nebo pažitka bude čerstvá a vždy poo ruce.

Praktický květináč s rezervou vody až 1 litr, která zabrání vysychání rostlin. Bavlněná šňůra umožňuje rostlinám nasávat přesné množství vody, které potřebují. Oceníte velký rezervoár na vodu, který může být doplňován pouze jednou nebo dvakrát týdně. Bylinkový květináč Twin je dodáván se dvěmi šňůrami pro dva květináče.

Vyrobeno ze zdravotně nezávadného melaminu bez BPA.

Klíčové vlastnosti:

  • na pěstování bylin

  • vodní rezervoár zabraňuje vysychání rostlin

  • minimalistický design

  • krásné severské barvy

  • vysoce odolný melamin 

  • rozměr 273 x 137 x 22 mm

Doporučené použití:

Doporučujeme mýt ručně s jemným mycím prostředkem. Vhodný i do myčky nádobí.

Složení:

Melamin. BPA free.

Výrobce: Mepal, Nizozemí.

Holandská společnost Mepal vyrábí stylové a funkční nádobí, úložné produkty do kuchyně, lahve, termosky a jídelní boxy včetně speciální řady pro děti. Produkty Mepal jsou praktické, mají široké využití, jak do domácnosti, na piknik, na zahradu, na cestování i do práce. 

Společnost Mepal má dlouhou tradici ve vývoji a výrobě produktů. Krátce po svém založení v polovině 50. let začala společnost Mepal navrhovat vlastní výrobky a v tom pokračuje dodnes. V průběhu let vyvinul Mepal svůj vlastní osobitý styl, tzn. vše musí být funkční, praktické a krásné.

Produkty Mepal jsou navrhovány designéry tak, aby usnadnily každodenní život. Stále vyvíjí nové produkty a mění design i barvy podle současných trendů. Produkty Mepal jsou vysoce kvalitní, nadčasové v pestré paletě barev pro každodenní radost.

Většina produktů Mepal se vyrábí v Holandsku, přesně v Lochemu v Gelderlandu. Všechny materiály splňují vysoké standardy, jsou zdravotně nezávadné a výroba i partneři jsou certifikováni ISO. I když jsou výrobky Mepal extra odolné, nabízí širokou řadu náhradních dílů, které prodlouží život produktu a šetří tak prostředí zbytečným plýtváním. Často podporují a spolupracují s chráněnými dílnami, protože chtějí i touto cestou přispět k lepšímu světu.

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: