Neohodnoceno

Mepal Dětská miska Little Dutch Sailors Bay

Miska s veselými motivy v odolném kvalitním provedení na teplá i studená jídla. Na polévku, jogurt nebo kaše.

 

Skladem (1 ks)
Kód: 04101H1
Značka: Mepal
189 Kč
Kategorie: Dětské misky
Hmotnost: 0.1 kg
Složení: Bez BPA
Šetrnost k přírodě a lidem: Opakované použití
Výroba: Asie

Talíř s veselými motivy v odolném kvalitním provedení na teplá i studená jídla pro malé i větší děti. Ideální na polévku, jogurt, pyré nebo kaše.

Produkty Mepal jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA, který zabraňuje uvolňování chuťově nežádoucích látek do jídla/tekutiny, je odolný vůči agresivním látkám a chrání před vznikem zápachu, plísně.

Vhodné pro:

děti 6 měsíců+

Klíčové vlastnosti:

  • na studená i teplá jídla
  • hluboký tvar na polévku, pyré i jogurt
  • pevná a zároveň lehká
  • odolná proti rozbití
  • vyrobena ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA
  • vhodné do myčky na nádobí, mikrovlnky i mrazničky
  • váha 73 g
  • velikost 127 x 127 x 45 mm 

Doporučené použití:

Lze mýt v myčce na nádobí. Při ručním mytí doporučujeme použít jemný mycí prostředek. Vhodné i do mrazničky a mikrovlnky.

Složení:

Polypropylene PP - BPA free.

Výrobce: Mepal, Nizozemí.

Holandská společnost Mepal vyrábí stylové a funkční nádobí, úložné produkty do kuchyně, lahve, termosky a jídelní boxy včetně speciální řady pro děti. Produkty Mepal jsou praktické, mají široké využití, jak do domácnosti, na piknik, na zahradu, na cestování i do práce.

Společnost Mepal má dlouhou tradici ve vývoji a výrobě produktů. Krátce po svém založení v polovině 50. let začala společnost Mepal navrhovat vlastní výrobky a v tom pokračuje dodnes. V průběhu let vyvinul Mepal svůj vlastní osobitý styl, tzn. vše musí být funkční, praktické a krásné.

Produkty Mepal jsou navrhovány designéry tak, aby usnadnily každodenní život. Stále vyvíjí nové produkty a mění design i barvy podle současných trendů. Produkty Mepal jsou vysoce kvalitní, nadčasové v pestré paletě barev pro každodenní radost.

Většina produktů Mepal se vyrábí v Holandsku, přesně v Lochemu v Gelderlandu. Všechny materiály splňují vysoké standardy, jsou zdravotně nezávadné a výroba i partneři jsou certifikováni ISO. I když jsou výrobky Mepal extra odolné, nabízí širokou řadu náhradních dílů, které prodlouží život produktu a šetří tak prostředí zbytečným plýtváním. Často podporují a spolupracují s chráněnými dílnami, protože chtějí i touto cestou přispět k lepšímu světu.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: